SEO straipsniai


Viena iš SEO paslaugos dalių - straipsnių rašymas. Tai optimizavimo kriterijus atitinkantys straipsniai, kurie prisideda prie pasirinktų raktažodžių kilimo paieškos rezultatuose. Mūsų įmonė SEO paslaugas teikia jau ne vienerius metus, na o nuolatinis domėjimasis naujovėmis mums leidžia pasirinkti tinkamiausią strategiją. Dar vos prieš kelerius metus buvo laikomasi nuomonės, jog SEO straipsnis yra skirtas tik kompiuteriui, tad jis neturi būti labai įdomus. Tokio tipo tekstai buvo perkrauti raktiniais žodžiais ir neorientuoti į vartotoją. Būtent dėl šios priežasties SEO straipsniai įgavo nekokybiškų tekstų etiketę.

Visgi, situacija keičiasi ir šiandien siūlomi SEO straipsniai turi atitikti visiškai naujus kriterijus. Mūsų darbas ne tik bendradarbiauti su galutiniu vartotoju, tačiau taip pat rinkti informaciją bei keisti paslaugas tam, jog jos suteiktų geriausius rezultatus. Mūsų straipsniai yra kokybiški, lengvai skaitomi ir įdomūs. Juose galima rasti patarimus bei naujienas, kurios orientuojasi ne į straipsnio žodžių skaičių, o naudą skaitytojui. Tik tokiu būdu galima užtikrinti, jog teikiama paslauga bus efektyvi ir suteiks norimus rezultatus.

Mūsų tikslas kokybė bei ilgalaikių bendradarbiavimo santykių kūrimas. Būtent dėl šios priežasties mūsų rašomų SEO straipsnių ilgis ~400 žodžių. Mūsų komandą sudaro skirtingų sričių specialistai, tad galime užtikrinti, jog pasiūlysime kokybiškus SEO straipsnius bet kokia tema.

SEO straipsnių rašymas ir talpinimas aukštą "Google PageRank" turinčiose svetainėse. Siūlome straipsnių talpinimą visam laikui į daugiau nei 50 aukštą reitingą turinčių svetainių. Tad jums siūlome itin kokybiškų, kontekstinių atgalinių nuorodų kūrimo paslaugą. Nuorodos bus unikaliuose kokybiškuose straipsniuose, kurie bus patalpinti į privačius tinklaraščius, su skirtingais IP adresais, gerais puslapio reitingais (Page Rank, Domains Autority, Page Autority, Moz Rank).

Visi straipsniai bus unikalūs ir netrumpesni nei 400 žodžių. Visi straipsniai bus skirtingi bei atitiks optimizuojamos svetainės tematiką.

Susisiekite su mumis:

Atsiūskite žinutę ir mes su Jumis susisieksime: