Seo paslaugos – tai bene pati efektyviausia reklamos priemone, kuris didina lankytojų srautą, tuo pačiu skatina pardavimus, o tai ir lemia verslo sėkmę.

Kas yra SEO?

Šis terminas yra kilęs iš anglų kalbos ir pažodžiui skamba Search Engines Optimization. Lietuvoje šis procesas yra vadinamas optimizavimu paieškos sistemoms. Kaip žinia, mūsų šalyje 98% gyventojų naudojasi Google paieška, tad ir optimizavimas yra vykdomas būtent jai.

Išsiaiškinus SEO termino reikšmę, galima pradėti kalbėti ir apie konkrečius pavyzdžius. Iš esmės optimizavimas reiškia internetinio tinklalapio pritaikymą Google paieškos sistemai, kad paieškos laukelyje įvedus atitinkamus žodžius (raktažodžius), optimizuojamas puslapis atsirastų tarp pirmųjų rezultatų. Svarstote, kokios įtakos tai turi Jūsų verslui? Greičiausiai iš savo patirties galite pasakyti, jog iš pateiktų paieškos rezultatų, peržiūrite tik pirmuosius. Tai savaime suprantama, tad jei pateksite į pirmąsias Google pozicijas, jūsų internetinę svetainę aplankys daug didesnė potencialių klientų auditorija.

Optimizavimas paieškos sistemoms susideda iš begalės skirtingų procesų.

RINKOS TYRIMAS

Mūsų specialistų komanda ištiria jau esamą rinką, įvertina konkurentų veiklą internete, nustato pagrindinius raktinius žodžius, kurių lankytojas gali ieškoti. Pagal nustatytus raktinius žodžius nustatoma pradinės pozicijos, kurios yra savotiškas atskaitos taškas vertinant SEO paslaugų rezultatus.

TINKLALAPIO ANALIZĖ

Analizuojami pagrindiniai aspektai, kurie turi įtakos pozicijoms paieškose – techninė tinklapio būklė, atitikimas paieškos sistemų nustatytiems reikalavimams. Pagal atliktą analizę Klientas sužino, kuriose vietose ir kaip reiktų dirbti, norint pasiekti užsibrėžtų tikslų.

VIDINIS PUSLAPIO OPTIMIZAVIMAS

Jei yra poreikis, sutvarkomi tinklalapyje esantys tekstai, jie koreguojami pagal jau nustatytus raktinius žodžius. Atliekamas vidinis SEO – sutvarkomi "Title, Meta Description atributai, H tagai", peržiūrimos vidinių nuorodų galimybės, koreguojama tinklapio struktūra taip pat esant poreikiui tvarkoma tinklalapio techninė dalis (tinklapio kodas).

IŠORINIS SEO

Atliekami pagrindiniai (Off-Site / Off-Page Optimization) optimizavimo veiksmai, pavyzdžiui, išorinių nuorodų į svetainę patalpinimas kitose svetainėse ar straipsnių su nuoroda patalpinimas tinklaraščiuose. Išorinis SEO optimizavimas įtakoja interneto svetainės pateikimo paieškos sistemų rezultatų sąrašuose pozicijas. Šis procesas unikalus, nes kuriami ne tik technologiniai ryšiai, bet ir verslo santykių ryšiai, viešieji ryšiai internete, bei dalinimasis įtakos zonomis toje rinkos nišoje. Išorinio optimizavimo metu Jūsų tinklalapio puslapiai įgyja autoritetą, gaudami rekomendacijas – atgalines nuorodas iš tos pačios rinkos kitų autoritetų.

ANALIZĖ IR ATASKAITOS

Klientui pateikiamos visos reikalingos ataskaitos, pozicijų stebėjimo/kitimo grafikai. Klientas konsultuojamas visais su SEO susijusiais klausimais.

POZICIJŲ PALAIKYMAS

Nepakanka vieną kartą optimizuoti svetainę, pasiekti norimas pozicijas ir nieko nebedaryti. Internetas keičiasi drastiškai, lygiai taip pat keičiasi ir paieškos sistemų varikliai, todėl būtina palaikyti pasiektus rezultatus. Todėl reikalingas nuolatinis pozicijų/konkurentų stebėjimas.

Susisiekite su mumis:

Atsiūskite žinutę ir mes su Jumis susisieksime: