GOOGLE ADWORDS – efektyviausia reklamos rūšis internete!

Nesvarbu, ar norite pritraukti naujų svetainės lankytojų, padidinti pardavimą internetu, sulaukti daugiau skambučių, ar išlaikyti klientus, kad jie vis sugrįžtų pas jus, „Google AdWords“ gali jums padėti.

Galite pasiekti norimus klientus atitinkamose interneto svetainėse. Įvairios parinktys leidžia taikyti pagal svetainės tipą, auditorijos tipą ar pakartotinę rinkodarą, kai tai yra svarbu ir kur tai yra svarbu.

„Google AdWords“ parodo, kiek žmonių pastebi skelbimus ir koks procentas jų spustelėja skelbimus, kad apsilankytų jūsų svetainėje, arba skambina jums. Naudodami stebėjimo įrankius netgi galite pamatyti faktinius svetainės pardavimo skaičius, kurie generuojami tiesiogiai iš skelbimų.

Taikykite savo skelbimus klientams tam tikrose šalyse, regionuose ar miestuose arba nustatytu atstumu nuo savo įmonės ar parduotuvės.

Žmonės jūsų įmonę „Google“ suras būtent tada, kai ieškos jūsų siūlomų prekių ar paslaugų.

Kadangi šiandieniniame pasaulyje visi naudoja mobiliuosius įrenginius, reklamuoti reikia visuose klientų naudojamuose įrenginiuose – staliniuose, skreitiniuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Taip galėsite rodyti savo skelbimus, kai naudotojai ieškos, naršys ar pirks.

Pateikite savo skelbimą klientams būtent tą akimirką, kai jie „Google“ ieško jūsų siūlomų prekių ar paslaugų. Mokėkite tik tada, kai jie spustelės skelbimą, kad apsilankytų jūsų svetainėje, arba paskambins jums.

Siūlome:
  • Reklamos kampanijos sukūrimą
  • Raktinių žodžių parinkimą
  • Reklamos kampanijos priežiūrą

Susisiekite su mumis:

Atsiūskite žinutę ir mes su Jumis susisieksime: